Spotkanie piwowarów, 2 maja 2015

Już od 12 lat spotykamy się co roku, degustujemy swoje wyroby, wymieniamy doświadczeniami, zawieramy nowe znajomości, w tym już od 6 lat w ramach Festiwalu Dobrego Piwa! Kto jeszcze pamięta czasy, gdy Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie to była osobna impreza – mi tylko zdjęcia to przypominają 🙂

W tym roku Spotkanie Piwowarów odbędzie się tam, gdzie rok temu – w pomieszczeniu promenady Stadionu Wrocław. Godziny spotkania nieco się rozciągną, bo zamierzamy udostępnić pomieszczenia na spotkanie zamknięte już od godziny 13.00. O godz. 16.30 na spotkanie będą mieli wstęp uczestnicy Festiwalu, w ograniczonej liczbie, wpuszczanych w systemie zmianowym.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zaopatrzenie się w minimum 5 litrów piwa własnej produkcji.

Jak co roku każdy z Piwowarów otrzyma Warsztatową Koszulkę Okolicznościową, prawdopodobnie do tego jeszcze się znajdzie jakiś inny atrakcyjny gadżet – niespodzianka. W ramach unowocześnień w domu i zagrodzie zamiast wpisywania nicków na forach internetowych prosimy o

wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego – klik.

Osoby, które wypełnią formularz pojawią się w tym arkuszu – klik.

UWAGA! Jeśli jest Was dwóch/dwoje lub więcej piwowarów i chcecie koszulkę dla każdego, to na każdego przypada 5 litrów piwa jako wpisowe i każdy wypełnia formularz osobno.

UWAGA! Uprasza się o nie mnożenie sztuczne dodatkowych piwowarów – koszulki są robione z pieniędzy pozyskanych od sponsorów, jest ich (tych pieniędzy) organiczona ilość.
Można będzie zamawiać dodatkowe koszulki odpłatnie – cena 30-35 zł (dokładnie podam, jak już będę miała konkretną ofertę na produkcję koszulek).

avatar

Marusia

Piwowar już nie domowy, animatorka wydarzeń piwowarskich

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *